Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Våra kontor

Lokal närvaro

Här hittar du våra kontor och arbetsplatser runt om i Sverige och kontaktperson för respektive arbetsplats.

Kund - och affärsansvariga

Patrik Nielsen

AFFÄRSOMRÅDESCHEF

BEMANNING & Rekrytering

patrik.nielsen@logent.se +46 725 24 94 03
Alexander Boschetto

Regional Account Manager & Sales

Region Syd

alexander.boschetto@logent.se +46 709 59 19 40
Andreas Jonsson

Regional Account Manager & Sales

Region Syd

andreas.jonsson@logent.se +46 709 32 29 53

Stockholm

Stockholm & Mälardalen

stockholm@logent.se +46 8 410 031 61

Hammarby Kaj 14

120 30 Stockholm

Love de Val

AREA MANAGER

love.deval@logent.se +46 700 91 70 43

Hallsberg/Örebro

Hallsberg

+46 8 410 031 61

Logent Hallsbergsterminalen

694 91 Hallsberg

Love de Val

AREA MANAGER

love.deval@logent.se +46 700 91 70 43

Göteborg

Göteborg

+46 8 410 031 61

Norra Liden 2 B

411 18 Göteborg

Johan Thuresson

Area Manager

johan.thuresson@logent.se +46 709 32 29 86

Borås

Borås

+46 8 410 031 61

Segloravägen 11

504 64 Borås

Johan Thuresson

Area Manager

johan.thuresson@logent.se +46 709 32 29 86

Malmö

Malmö

malmo@logent.se +46 8 410 031 61

St Nygatan 29

211 37 Malmö

Anne Blixen

Area Manager

anne.blixen@logent.se +46 721 61 48 66

Hässleholm & Växjö

Hässleholm

hassleholm@logent.se +46 8 410 031 61

Kasernvägen 2

281 48 Hässleholm

Växjö

+46 8 410 031 61

Reveljgränd 5

352 36 Växjö

Fredrik Pettersson

Area Manager

fredrik.pettersson@logent.se +46 721 81 32 67

Halmstad

Halmstad

+46 8 410 031 61

Trade Center, Kristian IV:s väg 3

302 50 Halmstad

Alexandra Borup

Area Manager

alexandra.borup@logent.se +46 701 45 53 75