Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Våra kontor

Lokal närvaro

Här hittar du våra kontor och arbetsplatser runt om i Sverige och kontaktperson för respektive arbetsplats.

Kund - och affärsansvariga

Patrik Nielsen

AFFÄRSOMRÅDESCHEF

BEMANNING & Rekrytering

patrik.nielsen@logent.se +46 725 24 94 03
Mikael Södergård

Försäljningschef Bemanning & Rekrytering

mikael.sodergard@logent.se +46 72 253 32 93

Stockholm

Stockholm & Mälardalen

stockholm@logent.se +46 8 410 031 61

Hammarby Kaj 14

120 30 Stockholm

Love de Val

AREA MANAGER

love.deval@logent.se +46 700 91 70 43
Lars Isaksson

Försäljning Region Stockholm

lars.isaksson@logent.se +46 70 795 24 03

Göteborg

Göteborg

+46 8 410 031 61

Norra Liden 2 B

411 18 Göteborg

Johan Thuresson

Area Manager

johan.thuresson@logent.se +46 709 32 29 86
Bjarne Berntsson

Försäljning Region Göteborg/Borås

bjarne.berntsson@logent.se +46 70 715 56 20

Borås

Borås

+46 8 410 031 61

Segloravägen 11

504 64 Borås

Johan Thuresson

Area Manager

johan.thuresson@logent.se +46 709 32 29 86
Bjarne Berntsson

Försäljning Region Göteborg/Borås

bjarne.berntsson@logent.se +46 70 715 56 20

Malmö

Malmö

malmo@logent.se +46 8 410 031 61

St Nygatan 29

211 37 Malmö

Anne Blixen

Area Manager

anne.blixen@logent.se +46 721 61 48 66
Alexander Iordanidis

Försäljning Region Skåne

alexander.iordanidis@logent.se + 46 72 018 54 51

Kristianstad & Växjö

Kristianstad

+46 8 410 031 61

Nya Boulevarden 10, 2 tr

291 31 Kristianstad

Växjö

+46 8 410 031 61

Reveljgränd 5

352 36 Växjö

Fredrik Andersson

Area Manager

fredrik.andersson@logent.se + 46 70 410 63 79
Jessica Gunnarsson

Konsultchef Kristianstad

jessica.gunnarsson@logent.se +46 72 370 48 43
Bengt Roth

Försäljning Region Skåne/Småland

bengt.roth@logent.se + 46 70 387 33 62
Cristian Castro

Försäljning Region Skåne/Småland

cristian.castro@logent.se + 46 70 403 91 35

Halmstad

Halmstad

+46 8 410 031 61

Trade Center, Kristian IV:s väg 3

302 50 Halmstad

Alexandra Borup

Area Manager

alexandra.borup@logent.se +46 701 45 53 75
Andreas Jonsson

Försäljning Region Halland

Region Syd

andreas.jonsson@logent.se +46 709 32 29 53