Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Logent AB

info@logent.se

Våra kontor

Lokal närvaro

Här hittar du våra kontor och arbetsplatser runt om i Sverige och kontaktperson för respektive arbetsplats.

Kund - och affärsansvariga

Johan Wallmander

VD Bemanning & Rekrytering

johan.wallmander@logent.se +46 70 351 77 24
Mikael Södergård

Försäljningschef Bemanning & Rekrytering

mikael.sodergard@logent.se +46 72 253 32 93
Marie-Louise Bååth

Rekryteringschef

marie-louise.baath@logent.se +46 70 722 77 59

Stockholm

Stockholm & Mälardalen

stockholm@logent.se +46 8 410 031 61

Hammarby Kaj 14

120 30 Stockholm

Love de Val

AREA MANAGER

love.deval@logent.se +46 700 91 70 43
Lars Isaksson

Försäljning Region Stockholm

lars.isaksson@logent.se +46 70 795 24 03

Göteborg

Göteborg

+46 8 410 031 61

Norra Liden 2 B

411 18 Göteborg

Claes Holmberg

AREA MANAGER

claes.holmberg@logent.se +46 70 233 34 56
Mirnesa Kosovac

AREA MANAGER (mammaledig)

mirnesa.kosovac@logent.se +46 709 32 29 86
Niklas Berggren

FÖRSÄLJNING REGION VÄST

niklas.berggren@logent.se +46 70 715 56 20
Tomas Häggqvist

Konsultchef

tomas.haggqvist@logent.se +46 76 569 61 09

tomas.haggqvist@logent.se

Borås

Borås

+46 8 410 031 61

Segloravägen 11

504 64 Borås

Claes Holmberg

AREA MANAGER

claes.holmberg@logent.se +46 70 233 34 56
Mirnesa Kosovac

AREA MANAGER (mammaledig)

mirnesa.kosovac@logent.se +46 709 32 29 86
Niklas Berggren

FÖRSÄLJNING REGION VÄST

niklas.berggren@logent.se +46 70 715 56 20
Klara Osadji

Konsultchef

klara.osadji@logent.se +46 70 837 68 89

Malmö

Malmö

malmo@logent.se +46 8 410 031 61

St Nygatan 29

211 37 Malmö

Katarina Magnusson

AREA MANAGER

katarina.magnusson@logent.se +46 721 61 48 66
Alexander Iordanidis

Försäljning Region Skåne

alexander.iordanidis@logent.se + 46 72 018 54 51

Kristianstad & Tingsryd

Kristianstad

+46 70 4 10 63 79

Nya Boulevarden 10, 2 tr

291 31 Kristianstad

Tingsryd

+46 704 10 63 79

Travbanan 1

362 31 Tingsryd

Fredrik Andersson

Area Manager

fredrik.andersson@logent.se + 46 70 410 63 79

Halmstad

Halmstad

+46 8 410 031 61

Trade Center, Kristian IV:s väg 3

302 50 Halmstad

Alexandra Borup

Area Manager

alexandra.borup@logent.se +46 701 45 53 75