Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Paul Lindberg

AFFÄRSOMRÅDESCHEF

HAMN & HUB

paul.lindberg@logent.se +46 701 44 87 06
Mikael Myntti

Business Development & Sales

Hamn & Hub

mikael.myntti@logent.se +46 721 61 48 74

Stockholm

Hamnterminal Stockholm

Frihamnsgatan 15, Hus F

115 56 Stockholm

Peter Görlin

Site Manager

peter.gorlin@logent.se +46 72 167 17 98
Josef Völgyi

Planning & Booking

josef.volgyi@logent.se +46 8 663 88 76 (06.30-15.00)

Nynäshamn

Peter Görlin

Site Manager

peter.gorlin@logent.se +46 72 167 17 98

Göteborg

Hamnterminal Göteborg

Passérkort hämtas i Port 4 efter föranmälan

Port 2, Sydatlanten 30

418 34 Göteborg

Reine Johansson

Site Manager

reine.johansson@logent.se +46 733 72 06 25
Annelie Engström

Head of Administration

Ansvarig Security (PFSO), Environment, Quality

annelie.engstrom@logent.se +46 706 49 05 78
Gullvi Svenheimer

Car ID Services

gullvi.svenheimer@logent.se +46 702 19 00 96
Susanne Elfving

Car ID Services

susanne.elfving@logent.se +46 722 32 35 44

Hallsberg

Kombiterminal Hallsberg

Hallsbergsterminalen 20

694 91 Hallsberg

Mats Holmberg

Site Manager

mats.holmberg@logent.se +46 723 70 48 59
Daniel Strindlund

LOGISTICS DEVELOPER

daniel.strindlund@logent.se +46 73 386 62 93