Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Ledning

Mats Steen

CEO

mats.steen@logent.se
Sara Fors

CFO

sara.fors@logent.se
Paul Lindberg

CIO & Affärsområdeschef Hamn & Hub

paul.lindberg@logent.se
Kurt Liljergren

Vice VD

kurt.liljergren@logent.se
Daniel Szirányi

AFFÄRSUTVECKLING

daniel.sziranyi@logent.se
Kenneth Thoresen

VD Norge

kenneth.thoresen@logent.no
Johan Wallmander

Koncerncontroller

johan.wallmander@logent.se
Patrik Nielsen

AFFÄRSOMRÅDESCHEF Bemanning

patrik.nielsen@logent.se
Fredrik Strömberg

Affärsområdeschef 4PL

fredrik.stromberg@logent.se
Patrik Andreasson

Affärsområdeschef Tull

patrik.andreasson@logent.se
Pontus Norberger

Affärsområdeschef Logistik

pontus.norberger@logent.se