Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Logent AB

info@logent.se

Ledning

Mats Steen

CEO

mats.steen@logent.se
Sara Fors

CFO

sara.fors@logent.se
Paul Lindberg

Affärsområdeschef Hamn & Hub

paul.lindberg@logent.se
Kurt Liljergren

Vice VD

kurt.liljergren@logent.se
Kenneth Thoresen

VD Norge

kenneth.thoresen@logent.no
Johan Wallmander

VD Bemanning & Rekrytering

johan.wallmander@logent.se
Mats Holmberg

COO Logistik

mats.holmberg@logent.se +46 723 70 48 59
Pontus Norberger

Manager Project Management

pontus.norberger@logent.se +46 76 141 87 27
Fredrik Strömberg

Affärsområdeschef TM & Tull

fredrik.stromberg@logent.se +46 70 301 34 04