Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Logent AB

info@logent.se

Mats Holmberg

Affärsområdeschef Logistik

mats.holmberg@logent.se +46 723 70 48 59

Jordbro

Jordbro

+46 8 410 031 61

Traversvägen 12

136 50 Jordbro

Hans Fransson

Site Manager

hans.fransson@logent.se +46 721 82 51 57

Hallsberg

Hallsberg

+46 8 410 031 61

Logent Hallsbergsterminalen

694 91 Hallsberg

Martin Högman

Site Manager

martin.hogman@logent.se +46 706027100

Skövde

Skövde

+46 8 410 031 61

Södra Aspelundsvägen 7

541 34 Skövde

Lars Eriksson

Site Manager

lars.eriksson@logent.se +46 768 66 31 51
Daniel Bergman

Logistics Developer

daniel.bergman@logent.se +46 73 386 62 54

Göteborg

Göteborg

+46 8 410 031 61

Exportgatan 43

422 46 Hisings Backa

Filiph Moberg

Site Manager

filiph.moberg@logent.se +46 733 86 24 71

Ängelholm

Ängelholm

angelholm@logent.se +46 8 410 031 61

Produktionsvägen 10B

262 78 Ängelholm

Morgan Almqvist

Site Manager

morgan.almqvist@logent.se +46 73 054 56 85