Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Pontus Norberger

Affärsområdeschef Logistik

pontus.norberger@logent.se

Enköping

Enköping

+46 8 410 031 61

Varggatan 17

749 40 Enköping

Stefan Mogren

Site Manager

stefan.mogren@logent.se +46 721 61 49 32

Jordbro

Jordbro

+46 8 410 031 61

Traversvägen 12

136 50 Jordbro

Hans Fransson

Site Manager

hans.fransson@logent.se +46 721 82 51 57

Hallsberg

Hallsberg

+46 8 410 031 61

Logent Hallsbergsterminalen

694 91 Hallsberg

Mats Holmberg

Site Manager

mats.holmberg@logent.se +46 723 70 48 59
Daniel Strindlund

LOGISTICS DEVELOPER

daniel.strindlund@logent.se +46 73 386 62 93

Skövde

Skövde

+46 8 410 031 61

Södra Aspelundsvägen 7

541 34 Skövde

Lars Eriksson

Site Manager

lars.eriksson@logent.se +46 768 66 31 51
Daniel Bergman

Logistics Developer

daniel.bergman@logent.se +46 73 386 62 54

Kungälv

Kungälv

+46 8 410 031 61

Rollsbovägen 26

442 40 Kungälv

Mats Holmberg

Site Manager

mats.holmberg@logent.se +46 723 70 48 59
Filiph Moberg

Operations Manager

filip.moberg@logent.se +46 733 86 24 71

Göteborg

Göteborg

+46 8 410 031 61

Exportgatan 43

422 46 Hisings Backa

Mats Holmberg

Site Manager

mats.holmberg@logent.se +46 723 70 48 59
Marko Säkkinen

Operations Manager

marko.sakkinen@logent.se +46 723 87 81 90

Ängelholm

Ängelholm

angelholm@logent.se +46 8 410 031 61

Framtidsgatan 3

262 73 Ängelholm

Morgan Almqvist

Site Manager

morgan.almqvist@logent.se