Logent AB - Sverige
Hammarby Kaj 14
120 30 Stockholm
info@logent.se
Logent AS - Norge
Kirkegata 3
2000 Lillestrøm
info@logent.no
Tel. +47 40 70 50 00
MS
Mats Steen
CEO
mats.steen@logent.se
SF
Sara Fors
CFO
sara.fors@logent.se
FS
Fredrik Strömberg
MD TRANSPORT MANAGEMENT & CUSTOMS
fredrik.stromberg@logent.se
JW
Johan Wallmander
MD STAFFING SWEDEN
johan.wallmander@logent.se
KT
Kenneth Thoresen
MD NORWAY
kenneth.thoresen@logent.no
PL
Paul Lindberg
MD PORTS & TERMINALS
paul.lindberg@logent.se
EricSandgren
Eric Sandgren
VP BUSINESS DEVELOPMENT
eric.sandgren@logent.se
DanielRhedin
Daniel Rhedin
VP CONSULTING
daniel.rhedin@logent.se
MH
Mats Holmberg
COO WAREHOUSING
mats.holmberg@logent.se
PN
Pontus Norberger
HEAD OF PROJECT MANAGEMENT
pontus.norberger@logent.se
Magnus Weidenhaijn
Magnus Weidenhaijn
VP LEGAL & UNION NEGOTIATIONS
magnus.weidenhaijn@logent.se
Eric Sandgren
VP BUSINESS DEVELOPMENT
eric.sandgren@logent.se
+46 (0) 707-24 93 17
Tor Christian Holmesland
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
tor.christian.holmesland@logent.no
+47 92 43 53 28
Mats Holmberg
COO
mats.holmberg@logent.se
+46 (0) 723 70 48 59

TINE

Eva Eriksen
SITE MANAGER
eva.eriksen@logent.no
+47 943 32 187

Slomarka 57
2100 Skarnes

Stockholm
LOGENT TRANSPORT MANAGEMENT AB
Besöksadress: Svärdvägen 11 5tr
182 33 Danderyd

Postadress: Hammarby Kaj 14
120 30 Stockholm

Fredrik Strömberg
MD TRANSPORT MANAGEMENT
fredrik.stromberg@logent.se
+46 (0) 703-01 34 04

CENTRALT

Fredrik Strömberg
MD LOGENT CUSTOMS
fredrik.stromberg@logent.se
+46 (0) 703-01 34 04
Henrik Hansson
ACCOUNT MANAGER
henrik.hansson@logent.se
+46 (0) 720-01 46 38

GÖTEBORG

Göteborg
Stora Badhusgatan 18, vån 4
411 18 Göteborg
CD Customs Declaration
cd.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 11
KA Key Account
ka.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 12

SVINESUND, NORGE

Svinesund
LOGENT CUSTOMS AS
+47 (0) 92 27 20 27
Svinesundsparken 10A
1787 Halden
CD Customs Declaration
cd.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 11
Tonje Tømmerbakk
TEAMLEADER
tonje.tommerbakk@logent.no
+47 (0) 45-83 86 48
Paul Lindberg
MD PORTS & TERMINALS
paul.lindberg@logent.se
+46 (0) 701-44 87 06
Mikael Myntti
AFFÄRSUTVECKLING OCH FÖRSÄLJNING
mikael.myntti@logent.se
+46 (0) 721-61 48 74

Kontor og arbeidsplasser

Lokalt nærvær
Her finner du vare kontor og arbeidsplasser rundt om i Norge, og kontaktpersoner til respektive arbeidsplass

Oslo

Oslo
info@logent.no
+47 40 70 50 00

Kirkegata 3
2000 Lillestrøm

Marthe Brødholt
DISTRIKTSSJEF
marthe.brodholt@logent.no
+47 977 79 825
Johan Skjervik
KONSULENT
johan.skjervik@logent.no
+47 406 12 480
Vanessa Julio
KONSULENT
vanessa.julio@logent.no
+47 462 39 989
Isabelle Sundén
KONSULENT
isabelle.sunden@logent.no
+47 900 65 217
Johan E. Gråberg
SALES MANAGER
johan.graberg@logent.no
Mobil: +47 401 00 688
Frida Nilsson
KONSULENT
frida.nilsson@logent.no
+47 404 93 852

Østfold, Follo, Vestby

Follo, Østfold/Vestby
+47 407 05 000
Mølleveien 4 (Vestbytorget)
1540 Vestby
Marthe Brødholt
DISTRIKTSSJEF
marthe.brodholt@logent.no
+47 977 79 825
Camilla Kathrud
STRATEGIC SALES
camilla.kathrud@logent.no
+47 928 51 928
Mattias Johansson
KONSULENT
mattias.johansson@logent.no
+47 401 03 066
Petter Blomqvist
KONSULET
petter.blomqvist@logent.no
+47 413 62 233

Buskerud, Drammen

Buskerud, Drammen
+47 407 05 000
Nedre Storgate 45
3015 Drammen
Marthe Brødholt
DISTRIKTSSJEF
marthe.brodholt@logent.no
+47 977 79 825
Johan E. Gråberg
SALES MANAGER
johan.graberg@logent.no
Mobil: +47 401 00 688
Roger Bjølgerud
KONSULENT
roger.bjolgerud@logent.no
+47 917 43 999

Hordaland, Bergen

Hordaland, Bergen
+47 477 05 000
Laguneveien 11
5239 Rådal
Johan Skjervik
KONSULENT
johan.skjervik@logent.no
+47 406 12 480
Daniel Rhedin
VP LOGENT CONSULTING
+46 (0) 720-08 84 54
daniel.rhedin@logent.se