Kontakt os

Logent AB – Sverige
Hammarby Kaj 14
120 30 Stockholm

Logent AS – Norge
Kirkegata 3
2000 Lillestrøm
info@logent.no
Tel. +47 40 70 50 00

Økonomiafdeling
ekonomi@logent.se

 

Lønafdeling Sverige
Kontakt din nærmeste leder.

Lønafdeling Norge
Kontakt din nærmeste leder.

IT-afdeling
it@logent.se

Logistics Operations

Eric Sandgren
VP BUSINESS DEVELOPMENT
eric.sandgren@logent.se
+46 (0) 707-24 93 17

Joel Engström
BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR
joel.engstrom@logent.se
+46 (0) 734-36 36 29

Johan Edström
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
johan.edstrom@logent.se
+46 (0) 768-91 30 00

Transport Management

Fredrik Strömberg
BUSINESS AREA PRESIDENT
fredrik.stromberg@logent.se
+46 (0) 703 01 34 04

Anders Rubin
SALES EXECUTIVE
anders.rubin@logent.se
+46 (0) 707 12 57 81

Customs

Henrik Hansson
BUSINESS AREA PRESIDENT
henrik.hansson@logent.se
+46 (0) 707-24 93 17

Logent Transport Management AB

Besøgsadresse: Svärdvägen 11 5tr, 182 33 Danderyd.
Postadresse: Hammarby Kaj 14, 120 30 Stockholm

Kundeansvarlige Transport Management
services@logent.se
+46 (0) 8 555 183 50

Fakturakontrol
invoice@logent.se
+46 (0) 8 555 183 40

Indkøb, analyse & design
analys.design@logent.se

Business Development

Fredrik Strömberg
BUSINESS AREA PRESIDENT
fredrik.stromberg@logent.se
+46 (0) 703 01 34 04

Anders Rubin
SALES EXECUTIVE
anders.rubin@logent.se
+46 (0) 707-12 57 81

Logent Ports & Terminals AB

Reine Johansson
BUSINESS AREA PRESIDENT
reine.johansson@logent.se
+46 (0) 733-72 06 25

Mikael Myntti
FORRETNINGSUDVIKLING & SALG
mikael.myntti@logent.se
+46 (0) 721-61 48 74

Gøteborg

Havneterminal Gøteborg
Port 2, Sydatlanten 30
418 34 Gøteborg
Passerkort hämtas i Port Entry

Richard Hjertquist
SITE MANAGER
richard.hjertquist@logent.se
+46 (0) 704-68 04 43

Gullvi Svenheimer
CAR ID SERVICES
gullvi.svenheimer@logent.se
+46 (0) 702-19 00 96

Susanne Elfving
CAR ID SERVICES
susanne.elfving@logent.se
+46 (0) 722-32 35 44

Stockholm

Anette Vilhelmsson
SITE MANAGER
anette.vilhelmsson@logent.se
+46 (0) 704-12 94 17

Nynäshamn

Nicklas Palbark
ADMINISTRATION
nicklas.palbark@logent.se

Kajen Oljehamnen
nynas@logent.se

Kontor Gøteborg

Logent Customs AB
Stora Badhusgatan 18, vån 4
411 18 Göteborg.

CD Customs Declaration
cd.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 11

KA Key Account
ka.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 12

Johan Lindahl
Afdelingsleder
johan.lindahl@logent.se
+46 (0) 734-267354

Grænsekontor Svinesund

Logent Customs AS
Svinesundsparken 10A
1787 Halden
+47 (0) 92 27 20 27

CD Customs Declaration
customs@logent.no

Remi De Flon
Afdelingsleder
Remi.deflon@logent.no
+47 (0) 902 750 41

Grænsekontor Ørje/Hån

Logent Customs AB
Hån Gränsen 3
670 10 Töcksfors
+46 (0) 573-77 59 51

CD Customs Declaration
orje.customs@logent.se

Caroline Spetsmark
Afdelingsleder
Caroline.spetsmark@logent.se
+46 (0) 732-494854

Logent Staffing & Recruitment Sweden

Region Stockholm
Love de Val
love.deval@logent.se
+46 (0) 700 91 70 43

Region Vest
Cornelia Edin Apelqvist
cornelia.apelqvist@logent.se
+46 (0)70-714 17 65

Region Syd
Anne von Blixen
anne.blixen@logent.se
+46 (0) 721-61 48 66

Region Halland
Alexandra Borup
alexandra.borup@logent.se
+46 (0) 701 45 53 75

Rekrutteringschef
Marie-Louise Bååth
marie-louise.baath@logent.se
+46 (0) 707 22 77 59

Kontakt

Hvis der på nogen af ​​Logents arbejdspladser bemærkes ukorrekt adfærd eller uredelighed af en part, intern eller ekstern, skal den igangsætte Logents whistleblowerfunktion ved at kontakte:

visselblasare@logent.se