Kontakt oss

Logent AS – Norge
Kirkegata 3
2000 Lillestrøm
info@logent.no
Tel. +47 40 70 50 00

Logent AB – Sverige
Hammarby Kaj 14
120 30 Stockholm, Sweden

Økonomiavdeling
ekonomi@logent.se

Lønnsavdeling Norge
loner@logent.no

Lønnsavdeling Sverige
loner@logent.se

IT avdeling
it@logent.se

Logistics Operations

Eric Sandgren
VP BUSINESS DEVELOPMENT
eric.sandgren@logent.se
+46 (0) 707-24 93 17

Joel Engström
BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR
joel.engstrom@logent.se
+46 (0) 734-36 36 29

Transport Management

Fredrik Strömberg
BUSINESS AREA PRESIDENT
fredrik.stromberg@logent.se

Anders Rubin
SALES EXECUTIVE
anders.rubin@logent.se

Customs

Henrik Hansson
BUSINESS AREA PRESIDENT
henrik.hansson@logent.se
+46 (0) 707-24 93 17

Staffing & Recruitment

Patrik Engh
BUSINESS AREA PRESIDENT
+46 (0) 707 22 77 59

Logent Transport Management AB

Besöksadress:
Svärdvägen 11 5tr, 182 33 Danderyd.

Postadress:
Hammarby Kaj 14, 120 30 Stockholm

Kundservice
services@logent.se
+46 (0) 8 555 183 50

Fakturakontroll
invoice@logent.se
+46 (0) 8 555 183 40

Innkjøp, analyse og design
analys.design@logent.se

Affärsutveckling

Fredrik Strömberg
BUSINESS AREA PRESIDENT
fredrik.stromberg@logent.se

Anders Rubin
SALES EXECUTIVE
anders.rubin@logent.se
+46 (0) 707-12 57 81

Logent Ports & Terminals AB

Reine Johansson
BUSINESS AREA PRESIDENT
reine.johansson@logent.se
+46 (0) 733-72 06 25

Mikael Myntti
AFFÄRSUTVECKLING & FÖRSÄLJNING
mikael.myntti@logent.se
+46 (0) 721-61 48 74

Göteborg

Hamnterminal Göteborg
Port 2, Sydatlanten 30
418 34 Göteborg

Passerkort hämtas i Port Entry

Richard Hjertquist
SITE MANAGER
richard.hjertquist@logent.se
+46 (0) 704-68 04 43

Gullvi Svenheimer
CAR ID SERVICES
gullvi.svenheimer@logent.se
+46 (0) 702-19 00 96

Susanne Elfving
CAR ID SERVICES
susanne.elfving@logent.se
+46 (0) 722-32 35 44

Stockholm

Annette Vilhelmsson
SITE MANAGER
annette.vilhelmsson@logent.se
+46 (0) 704-12 94 17

Nynäshamn

Nicklas Palbark
ADMINISTRATION
nicklas.palbark@logent.se

Kajen Oljehamnen
nynas@logent.se

Kontor Göteborg

Logent Customs AB
Stora Badhusgatan 18, vån 4
411 18 Göteborg

CD Customs Declaration
cd.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 11

KA Key Account
ka.customs@logent.se
+46 (0) 8 587 949 12

Johan Lindahl
TEAMLEADER
johan.lindahl@logent.se
+46 (0) 734-267354

Gränskontor Svinesund

Logent Customs AS
Svinesundsparken 10A 1787 Halden
+47 (0) 92 27 20 27

CD Customs Declaration customs@logent.no

Tonje Tømmerbakk
TEAMLEADER
tonje.tommerbakk@logent.no
+47 (0) 45-83 86 48

Gränskontor Örje/Hån

Logent Customs AB
Hån Gränsen 3 670 10 Töcksfors
+46 (0) 573-77 59 51

CD Customs Declaration orje.customs@logent.se

Logent Staffing & Recruitment

Norge – Region Oslo
Teamleder
Johan Skjervik
johan.skjervik@logent.no
+47 406 12 480

Norge – Region Oslo
Kunderådgiver
Isabelle Sundèn
isabelle.sunden@logent.no
+47 900 65 217

Norge – Region Oslo
Kunderådgiver
Maryna Bogovina
maryna.bogovina@logent.no
+47 974 01 803

Norge – Region Oslo
Kunderådgiver
Johan Henrik Lyse
johan.henrik.lyse@logent.no
+47 909 10 771

Norge – Region Oslo
Kunderådgiver
Vanessa Julio
vanessa.julio@logent.no
+47 462 39 989

Norge – Region Oslo
Rekrutteringskonsulent
Andrè Silva
andre.silva@logent.no
+47 405 57 605

Norge – Region Oslo
Regionsjef
Marthe Brødholt
marthe.brodholt@logent.no
+47 977 79 825

Norge – Region Oslo
Salgssjef Norge
Tor Christian Holmesland
tor.christian.holmesland@logent.no
+47 924 35 328

Norge – Region Oslo
Strategisk salg
Camilla Kathrud
camilla.kathrud@logent.no
+47 936 40 187

Norge – Region Follo
Kunderådgiver
Mattias Johansson
mattias.johansson@logent.no
+47 401 03 066

Norge – Region Follo
Kunderådgiver
Haakon Mevik
haakon.mevik@logent.no
+47 993 69 378

Norge – Region Follo
Regionsjef
Marthe Brødholt
marthe.brodholt@logent.no
+47 977 79 825

Norge – Region Follo
Salgssjef Norge
Tor Christian Holmesland
tor.christian.holmesland@logent.no
+47 924 35 328

Norge – Region Follo
Strategisk salg
Camilla Kathrud
camilla.kathrud@logent.no
+47 936 40 187

Norge – Region Drammen
Kunderådgiver
Roger Bjølgerud
roger.bjolgerud@logent.no
+47 917 43 999

Norge – Region Drammen
Regionsjef
Marthe Brødholt
marthe.brodholt@logent.no
+47 977 79 825

Norge – Region Drammen
Salgssjef Norge
Tor Christian Holmesland
tor.christian.holmesland@logent.no
+47 924 35 328

Norge – Region Drammen
Strategisk salg
Camilla Kathrud
camilla.kathrud@logent.no
+47 936 40 187