Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Centralt

Göteborg

Logent Customs AB

+46 8 410 031 61

Stora Badhusgatan 18, vån 4

411 18 Göteborg

Patrik Andreasson

Director Customs

patrik.andreasson@logent.se +46 70 251 22 20
Henrik Hansson

Account Manager

henrik.hansson@logent.se +46 7200 146 38
Gabriella Mossberg

Compliance Manager

gabriella.mossberg@logent.se +46 708 711 397

Göteborg

Göteborg

Logent Customs AB

+46 8 410 031 61

Stora Badhusgatan 18, vån 4

411 18 Göteborg

CD Customs Declaration

cd.customs@logent.se +46 8 587 94911
Johan Lindahl

CD Customs Declaration

Teamleader

johan.lindahl@logent.se +46 734 267354
Sofia Thorstensson

KA Key Account

Teamleader

sofia.thorstensson@logent.se +46 729 681380

Norrköping

Norrköping

Logent Customs AB

+46 8 410 031 61

Drottninggatan 14

602 24 Norrköping

CD Customs Declaration

cd.customs@logent.se +46 8 587 94911
Kristine Schnell

Branch Manager

kristine.schnell@logent.se +46 70 514 01 82
Johan Lindahl

CD Customs Declaration

Teamleader

johan.lindahl@logent.se +46 734 267354
Sofia Thorstensson

KA Key Account

Teamleader

sofia.thorstensson@logent.se +46 729 681380

Svinesund

Svinesund

Logent Customs AS

tel. +47 92 27 20 27

customs@logent.no Besöksadress: Svinesundsparken 10A, 1787 Halden

Postadress: Pb.1016, Sørlie, 1787 Halden, Norge

CD Customs Declaration

cd.customs@logent.se +46 8 587 94911

Lillian Berg

Manager Norway

lillian.berg@logent.no +47 454 74 223
Tonje Tømmerbakk

CD Customs Declaration

Teamleader

tonje.tommerbakk@logent.no +47 458 38 648