Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Patrik Andreasson

Affärsområdeschef Tull

patrik.andreasson@logent.se +46 70 251 22 20
Sofie Fredrikson

Compliance Manager

sofie.fredrikson@logent.se +46 73 082 81 18

Norrköping

Norrköping

Logent Customs AB

Drottninggatan 14

602 24 Norrköping

Kristine Schnell

Operativ ansvarig Norrköping

kristine.schnell@logent.se +46 70 514 01 82

Customs Declarations

Jenny Christopherson

Gruppledare Customs Declarations

jenny.christopherson@logent.se +46 72 156 18 50

Grupp e-post: cd.customs@logent.se

Key Account

Helen Fång

Gruppledare Key Account

helen.fang@logent.se +46 76 618 79 54

Grupp e-post: ka.customs@logent.se

Special Field

Special Field Sandra Brandt

Gruppledare Special Field

sandra.brandt@logent.se +46 72 172 73 08

Grupp e-post: sf.customs@logent.se

Göteborg

Göteborg

Logent Customs AB

Exportgatan 43

422 46 Hisings Backa

Sofia Thorstensson

Operativt ansvarig Göteborg

sofia.thorstensson@logent.se +46 729 68 13 80

Parts/Emballage och Cars

Björn Bådagård

Gruppansvarig Parts/Emballage och Cars

bjorn.badagard@logent.se +46 720 03 09 53
Import/Gate

Johan Lindahl

Gruppansvarig Import/Gate

johan.lindahl@logent.se +46 734 26 73 54

Svinesund/Halden

Svinesund/Halden

Logent Customs AS

customs@logent.no Besöksadress: Knivsøveien 4, 1788 Halden

Postadress: Pb.1016, Sørlie, 1787 Halden, Norge

Lillian Berg

Manager Norge

lillian.berg@logent.no +47 454 74 223
Tonje Tømmerbakk

Gruppledare Halden

tonje.tommerbakk@logent.no +47 458 38 648