Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Logent AB

info@logent.se

Centralt

Göteborg

Logent Customs AB

Stora Badhusgatan 18, vån 4

411 18 Göteborg

Sofie Fredrikson

tf VD Tull

sofie.fredrikson@logent.se +46 73 082 81 18
Henrik Hansson

Account Manager

henrik.hansson@logent.se +46 7200 146 38
Gabriella Mossberg

Compliance Manager

gabriella.mossberg@logent.se +46 708 711 397

Göteborg, Sverige

Göteborg

Logent Customs AB

Stora Badhusgatan 18, vån 4

411 18 Göteborg

CD Customs Declaration

customs@logent.se +46 8 587 94911
Sofie Fredrikson

tf VD Tull

sofie.fredrikson@logent.se +46 73 082 81 18
Johan Lindahl

CD Customs Declaration

Teamleader

johan.lindahl@logent.se +46 734 267354
Johan Lindahl

KA Key Account

Teamleader

johan.lindahl@logent.se +46 734 267354

Svinesund, Norge

Svinesund

Logent Customs AS

tel. +47 92 27 20 27

Svinesundsparken 10A, 1787 Halden

CD Customs Declaration

customs@logent.se +46 8 587 94911

Lillian Berg

Manager Customs Norway

lillian.berg@logent.no +47 454 74 223
Tonje Tømmerbakk

CD Customs Declaration

Teamleader

tonje.tommerbakk@logent.no +47 458 38 648