Kontakta oss

Du kan komma i kontakt med oss på flera olika sätt. Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och personer efter verksamhetsområde och du kan också välja att bli uppringd eller skicka ett meddelande till oss.

Patrik Andreasson

Affärsområdeschef Tull

patrik.andreasson@logent.se +46 70 251 22 20
Sofie Fredrikson

Compliance Manager

sofie.fredrikson@logent.se +46 73 082 81 18

Norrköping

Norrköping

Logent Customs AB

+46 8 410 031 61

Drottninggatan 14

602 24 Norrköping

Kristine Schnell

Operativ ansvarig

kristine.schnell@logent.se +46 70 514 01 82

CD (Customs Declarations)

Jenny Christopherson

Gruppledare

+46 8 587 94 911

cd.customs@logent.se

KA (Key Account)

Helen Fång

Gruppledare

+46 8 587 94 912

ka.customs@logent.se

SF (Special Field)

Sandra Brandt

Gruppledare

+46 8 587 94 910

sf.customs@logent.se

Göteborg

Göteborg

Logent Customs AB

+46 8 410 031 61

Exportgatan 43

422 46 Hisings Backa

Sofia Thorstensson

Operativt ansvarig

sofia.thorstensson@logent.se +46 729 68 13 80

Cars

Nadja Kalinka

Gruppansvarig

vcc.customs@logent.se +46 8 587 94 933
Parts

Björn Bådagård

Gruppansvarig

vcc.customs@logent.se +46 8 587 94 933
Import

Johan Lindahl

Gruppansvarig

vcc.customs@logent.se +46 8 587 94 930

Svinesund/Halden

Svinesund/Halden

Logent Customs AS

customs@logent.no Besöksadress: Knivsøveien 4, 1788 Halden

Postadress: Pb.1016, Sørlie, 1787 Halden, Norge

Lillian Berg

Manager Norge

lillian.berg@logent.no +47 454 74 223
Tonje Tømmerbakk

Gruppledare Halden

tonje.tommerbakk@logent.no +47 458 38 648